Biz Kimiz

Vizyonumuz

Hikmet Ağacı olarak vizyonumuz, sağlık ve mutluluk alanında öncü bir firma olmak ve tüm dünyada insanların sağlıklı yaşamlarını desteklemek için en iyi hizmeti sunmaktır.

Misyonumuz

Hikmet Ağacı olarak amacımız, insanların sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdürebilmelerini sağlamak için en kaliteli geleneksel ve tamamlayıcı tıp hizmetini sunmak ve onları bilgilendirmektir.

Biz Kimiz

Hikmet Ağacı, geleneksel ve tamamlayıcı tıp alanında uzmanlaşmış ve yılların deneyimiyle donatılmış bir firmadır. Uzun yıllardır bu alanda sizlerin sağlığını koruyan hizmetler sunuyoruz.

Sitemizde, geleneksel ve tamamlayıcı tıp alanında uzman doktorlar tarafından yazılan ve yayınlanan yazılar bulunmaktadır. Bu yazılar, sağlık sorunlarınız hakkında bilgi edinmenize ve çözümler bulmanıza yardımcı olmaktadır. Ayrıca, firmamız sizlere online danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. Online geleneksel tıp danışmanlık hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimiz, kişisel sağlık sorunlarının çözümü için geleneksel tıp uzmanı doktorlarımıza danışabilir.

Geleneksel ve tamamlayıcı tıp konusunda kitaplar yayınlamaktayız. Bu kitaplar, geleneksel ve tamamlayıcı tıp alanında daha kolay bilgileye ulaşmanız için oluşturulmuştur ve kaynak teşkil etmektedir. Kitaplarımız geleneksel ve tamamlayıcı tıp uzmanları tarafından yazılmıştır ve en güncel geleneksel ve tamamlayıcı tıp bilgilerini içermektedir.

Tüm ürünlerimiz, en yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Referanslarımız, müşterilerimizin memnuniyetini ve ürünlerimizin etkili olduğunu kanıtlamaktadır.

Hikmet Ağacı olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Geleneksel ve tamamlayıcı tıp alanında ürün ve hizmetlere ihtiyacınız varsa, bize güvenebilirsiniz.

Hepinize sağlıklı bir ömür diliyoruz.

UZMAN EKİBİMİZ

Biz Kimiz

Masume Şirin

Kurucu, Farsça Çevirmen

Tıp eğitimini tamamlamadı.

Hikmet Ağacı bayrağını aya dikmek istiyor.

Biz Kimiz

Dr. Elham Parsa

MD-PhD

Hikmet Ağacında akademik altyapının gelişimini yürütüyor.

Mottosunun “tıbb-ı kühene güven tıbb-ı cedidi didikle” olduğuna dair dedikodular dolaşıyor.

Biz Kimiz

Elif Zilal Kadıoğlu Geley

Genel Müdür, Farsça Çevirmen

Felsefe okudu, iyi derecede Arapça biliyor.

Kendisine postalanan, illallah dedirttirici cinsten makaleleri, bir göz kırpışta, akılları çimdikleyen eforla çevirmek istiyor.

Biz Kimiz

Rubap Zengin

Baş Çevirmen

İlahiyat okudu, gündem onu takip ediyor.

Bir oturuşta bir kitap çevirme gömmek istiyor.

Biz Kimiz

Zeynep Akdoğan

Eğitim Yöneticisi

Mimarlık okudu.

Yardımcı yapay zeka robotu alacağımız günü iple çekiyor.