Akademik Getat

Rahmi Güçlendiren Gıdalar – 1

Rahmi Güçlendiren Gıdalar - 1

Sarı havuç; karaciğeri, mideyi ve rahmi güçlendirir. Cinsel isteği uyandırır, doğurganlık ve orgazmı destekler. Yüksek lif içeriği sayesinde sindirim sisteminin düzgün çalışmasına yardımcı olur. Oğlak etini havuçla birlikte pişirip pilavla ya da ekmekle yemek, temiz kan üreterek kan yapar.

Balla yapılan sarı havuç reçelinin hazmı kolay ve çabuktur. Cinsel isteği destekler. Sarı havuç helvası (un kullanmadan yapılırsa daha iyi) karaciğeri güçlendiren yiyeceklerdendir.

Kanaması olan kadınların sarı havuç suyu içmesi önerilir. Emziren kadınlarda ise sütü artırır. Adet ağrısından şikâyetçiyseniz, adet olmadan bir iki gün önce mutlaka sarı havuç yiyin.

Sarı havucu bulmakta zorlananlar, normal turuncu havuç da büyük ölçüde sarı havucun özelliklerini içerdiğinden bulamadığınız takdirde alternatif olarak normal havucu kullanabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiyle tepki ver!
Beğendim
0
Beğendim
Vay canına!
0
Vay canına!
Bravo
1
Bravo
Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Düşündürücü
0
Düşündürücü
Beğenmedim
0
Beğenmedim
author-avatar

Mojgan Tansaz

Dr. Mojgan Tansaz (Müjgan Tensaz), İran tıbbı uzmanıdır. Şehid Beheşti Üniversitesinden mezun olmuştur. Şehid Beheşti Üniversitesi Geleneksel Tıp Fakültesi bilim kurulu üyesidir. Şehid Beheşti Üniversitesine bağlı Getat kliniğinde faaliyet göstermektedir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir